fbpx

Kdo jsem

Kdo jsem já a co mě charakterizuje?

Nejdříve trochu těch životopisných informací. Léta jsem pracovala jako organizátor na poli umění – divadla a současného tance. To mě naučilo krom pracovních dovedností i práci s lidmi a kreativnímu přemýšlení o propagaci a marketingu. Tato zkušenost měla spoustu podob a dala mi dobrý základ.

V roce 2015 jsem vstoupila do realitního světa. Nemovitosti mě dlouhodobě oslovovaly. Proto tato volba. Cením si na sobě pracovního elánu, kreativity a schopnosti mile jednat s lidmi. Moje profesní dovednosti se léty rozšiřují. Podporuji je kromě zkušeností z praxe také semináři, školeními a četbou.

Jsem přesvědčená, že dobrý makléř je vlastně člověk mnoha tváří – marketér, kreativec, psycholog … a je toho více. Cítím velkou radost, když do nemovitosti, kterou prodávám, přijde člověk, kterého osloví tak, že ji koupí. Když se oba protnou a najdou. Tahle radost mě pohání a motivuje.

Každá koupě je vlastně příběh: příběh prodávajícího, příběh kupujícího, příběh nemovitosti. Moc mě baví součástí těchto příběhů být a přispívat k tomu, že věci mají hladký průběh.

Na čem stavím? Na profesionalitě, neustálém vzdělávání a lidském přístupu a empatii.

Co je takový můj nadstandard, který nabízím? Energetická práce s nemovitostmi. To je schopnost mé citlivé povahy.

Z čeho čerpám a kde se dobíjím? V lese, při chůzi, na své zahradě, pohledem na hvězdné nebe. Bytím jen tak s kávou v ruce. Trvale mě dojímá lidské souznění, se slovy i bez nich.

„V životě tvoříte svůj vlastní vesmír.“ (Winston Churchill)

Rezonuje to s vámi? Potkáme se?
Výběr z blogu
Zní to cizokrajně, přesto se velmi vyplatí – home staging

Zní to cizokrajně, přesto se velmi vyplatí – home staging

Půjdu rovnou k meritu věci – chcete prodat nemovitost rychle a za co nejvyšší možnou cenu? Pak zbystřete, home staging vám cenu nemovitosti zvedne a vložená investice se vám vrátí
Číst dále »
Legalizace nezapsané stavby nebo přístavby

Legalizace nezapsané stavby nebo přístavby

Chcete koupit dům a zjistili jste nesrovnalosti v katastru nemovitostí? Nebo svoji nemovitost prodáváte a přišli jste na to, že vaše garáž nebo přistavená veranda je vlastně černou stavbou? Prozradím
Číst dále »

Ochrana osobních údajů

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen „Nařízení”) naleznete zde.

Povinné informace

Hana Kubáčková
Babice 78
251 67  Řehenice
T: +420 602590699
IČ: 716 34 614
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 28. 6. 2004