fbpx

Kdo jsem

Kdo jsem já a co mě charakterizuje?

Nejdříve trochu těch životopisných informací. Léta jsem pracovala jako organizátor na poli umění – divadla a současného tance. To mě naučilo krom pracovních dovedností i práci s lidmi a kreativnímu přemýšlení o propagaci a marketingu. Tato zkušenost měla spoustu podob a dala mi dobrý základ.

V roce 2015 jsem vstoupila do realitního světa. Nemovitosti mě dlouhodobě oslovovaly. Proto tato volba. Cením si na sobě pracovního elánu, kreativity a schopnosti mile jednat s lidmi. Moje profesní dovednosti se léty rozšiřují. Podporuji je kromě zkušeností z praxe také semináři, školeními a četbou.

Jsem přesvědčená, že dobrý makléř je vlastně člověk mnoha tváří – marketér, kreativec, psycholog … a je toho více. Cítím velkou radost, když do nemovitosti, kterou prodávám, přijde člověk, kterého osloví tak, že ji koupí. Když se oba protnou a najdou. Tahle radost mě pohání a motivuje.

Každá koupě je vlastně příběh: příběh prodávajícího, příběh kupujícího, příběh nemovitosti. Moc mě baví součástí těchto příběhů být a přispívat k tomu, že věci mají hladký průběh.

Na čem stavím? Na profesionalitě, neustálém vzdělávání a lidském přístupu a empatii.

Co je takový můj nadstandard, který nabízím? Energetická práce s nemovitostmi. To je schopnost mé citlivé povahy.

Z čeho čerpám a kde se dobíjím? V lese, při chůzi, na své zahradě, pohledem na hvězdné nebe. Bytím jen tak s kávou v ruce. Trvale mě dojímá lidské souznění, se slovy i bez nich.

„V životě tvoříte svůj vlastní vesmír.“ (Winston Churchill)

Rezonuje to s vámi? Potkáme se?

Kontakt

Mgr. Hana Kubáčková

Mgr. Hana Kubáčková

+420 602 590 699
hana.kubackova@qara.cz

QARA s.r.o.
Šafaříkova 201/17
120 00 Praha 2 – Vinohrady

Proč má umělec svého manažera? Takže s makléřem anebo bez?

Proč má umělec svého manažera? Takže s makléřem anebo bez?

Blog Proč má umělec svého manažera? Takže s makléřem anebo bez?Dobrý umělec po manažerovi či produkčním prahne. Proč? Zejména proto, že propagovat svojí vlastní práci je oříšek. Chybí potřebný odstup,
Číst blog »
Když do terče, tak do černého

Když do terče, tak do černého

Blog Hana KubáčkováKdyž do terče, tak do černéhoBylo nebylo … Před pár lety tedy rozhodně bylo. Tenkrát stačilo, když makléř nechal vyfotit nemovitost profesionálním fotografem a provedl lehké aranžmá před
Číst blog »
Vila ve Snovídkách

Vila ve Snovídkách

Jedinečná – taková je vila ve Snovídkách, půl hodiny cesty od Brna. Zajímavě architektonicky řešená jednopodlažní vila s užitnou plochou 450 m2 a se zahradou přes 13 000 m2 nabídla
Číst blog »

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů naleznete zde.

Povinné informace

Hana Kubáčková
Babice 78
251 67  Řehenice
T: +420 602590699
IČ: 716 34 614
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 28. 6. 2004