Prodala jabloň

Velmi zajímavou pracovní zkušenost jsem zažila při prodeji pozemku u Českého Brodu. Než se našli správní majitelé, uběhly bezmála 3 roky, ale čekání se vyplatilo.

Zajímavé to bylo krom jiného také z důvodu, že dnes již bývalí majitelé jsou poměrně osvícení lidé, a tak jsme od začátku do prodeje zapojovali meditaci a napojení se na prodávaný pozemek.

Zpočátku byla na pozemku až roztříštěná energie. Místo bylo zatížené minulostí, kdy se toto rodinné dědictví dlouho přesouvalo do kolonky stavební pozemek a s tím bylo spojeno spoustu organizační práce a jednání s úřady.

Pro jistou harmonizaci prostoru jsme s majiteli zvolili vysazení jabloně, která opravdu přinesla kýžený efekt. Energie se začaly usazovat a mohli jsme začít prodávat. Pro mě to znamenalo standardní práci – dobré fotografie, marketing a inzerci nemovitosti.

Majitelé i já jsme cítili, že pozemek koupí partneři či manželé, kteří budou mít časem několik dětí. Napojení se na toto rodinné štěstí mě naplňovalo hezkým pocitem.

V reálu se dlouho nic nedělo a nikdo se neozýval. Nakonec jsem se rozhodli pozemek o rozloze 4 000 m2 rozdělit a prodávat jako pozemky dva. Začali se ozývat zájemci, což je pro mě vždy potěšující fakt. Zvýšený zájem však kupce nepřinesl.

Po čase se ozvala opět vize, že pozemek koupí pár a založí na něm rodinu. Proto jsme ho opět začali prodávat jako celek.

Až mi jednou zazvonil telefon a ozval se velmi sympatický mužský hlas. Na pozemek se již byli podívat, dle inzerce ho našli a rovnou ho chtějí koupit. On a jeho partnerka.

Další praktické kroky se nesly ve znamení pohody a dobré spolupráce. Rezervační smlouvu jsme podepsali do pár dnů. A já jsem zvědavá, zda se naše vize o založení rodiny jednou opravdu naplní.

S většinou nových majitelů nemovitostí jsem ve spojení i po prodeji, a tak se těším, jak se jejich život bude vyvíjet.

Prodáváte vaši nemovitost a chcete, aby se dostala do dobrých rukou? Ozvěte se mi